Angelina Jolie

8.5
87,419 przeprowadzonych rozgrywek
Dziękujemy, Twój głos został zapisany i niebawem będzie widoczny.
859 Like
Dislike

Sterowanie gry

Play
Fullscreen (page)

Szczegóły gry

O czym jest Angelina Jolie?

Put makeup on Angelina Jolie, one of the most respected and desired actresses on earth. She may be too skinny though, right?

Czy mogę zagrać w Angelina Jolie mobilnie?

Nie, gra Angelina Jolie została zaprojektowana z myślą o komputerach stacjonarnych i najlepiej działa na komputerach wyposażonych w klawiaturę lub mysz.

Czy Angelina Jolie jest darmowe?

Tak, gra Angelina Jolie jest dostępna za darmo na Y8 i działa bezpośrednio w przeglądarce.

Czy mogę grać w Angelina Jolie w pełnym ekranie?

Tak, w grę Angelina Jolie można grać w trybie pełnoekranowym, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia.

Jakie inne gry mogę wypróbować?

Odkryj więcej gier w naszej sekcji Nianiagier i poznaj popularne tytuły, takie jak My Cute Dog Bathing, Cute Pet Care, Kitten Pet Carer i Kitty Haircut — wszystkie dostępne do natychmiastowej gry na Y8 Games.
Kategoria: Gry dla Dziewczyn
Dodane dnia: 26 Lut 2009
Komentarze