Chaplin Balance

8.4
15,440 przeprowadzonych rozgrywek
Dziękujemy, Twój głos został zapisany i niebawem będzie widoczny.
31 Like
Dislike

Szczegóły gry

O czym jest Chaplin Balance?

Our hero Mr. Chaplin wants to balance his walking cane. Help him walk as far as possible and earn score.

Czy mogę zagrać w Chaplin Balance mobilnie?

Nie, gra Chaplin Balance została zaprojektowana z myślą o komputerach stacjonarnych i najlepiej działa na komputerach wyposażonych w klawiaturę lub mysz.

Czy Chaplin Balance jest darmowe?

Tak, gra Chaplin Balance jest dostępna za darmo na Y8 i działa bezpośrednio w przeglądarce.

Czy mogę grać w Chaplin Balance w pełnym ekranie?

Tak, w grę Chaplin Balance można grać w trybie pełnoekranowym, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia.

Jakie inne gry mogę wypróbować?

Odkryj więcej gier w naszej sekcji Utrzymanie równowagigier i poznaj popularne tytuły, takie jak Tractor Trial 2, Color Tower, Super Stack i Angry Tower — wszystkie dostępne do natychmiastowej gry na Y8 Games.
Kategoria: Gry zręcznościowe
Dodane dnia: 18 Kwi 2012
Komentarze