Chef Like

8.0
3,733 przeprowadzonych rozgrywek
Dziękujemy, Twój głos został zapisany i niebawem będzie widoczny.
6 Like
Dislike

Sterowanie gry

Move
Inventory
Confirm
Menu
Pause/Menu
Fullscreen (page)

Szczegóły gry

O czym jest Chef Like?

Cheflike is a classic, turn based Roguelike game. You climb the impossible tower to steal the legendary Golden Spatula? Obtain the ultimate power of the Golden Chefhat. Can you make it? 10 floors of enemies and traps await you. Enjoy playing this game here at Y8.com!

Czy mogę zagrać w Chef Like mobilnie?

Tak, w grę Chef Like można grać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych. Działa ona bezpośrednio w przeglądarce i nie wymaga pobierania żadnych plików.

Czy Chef Like jest darmowe?

Tak, gra Chef Like jest dostępna za darmo na Y8 i działa bezpośrednio w przeglądarce.

Czy mogę grać w Chef Like w pełnym ekranie?

Tak, w grę Chef Like można grać w trybie pełnoekranowym, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia.
Dodane dnia: 16 Lip 2022
Komentarze