Dungeon Crawler Shooter

8.2
3,965 przeprowadzonych rozgrywek
Dziękujemy, Twój głos został zapisany i niebawem będzie widoczny.
2 Like
Dislike

Sterowanie gry

Move
Jump
Look around & Aim
Shoot
Fullscreen (page)

Szczegóły gry

O czym jest Dungeon Crawler Shooter?

Dungeon Crawler Shooter - 3D horror shooter game, test your skills of survival in this shooter game. You need to shoot scary creatures and collect ammo that gradually takes longer to respawn with each pickup, jump over crates and barrels to escape and survive.

Czy mogę zagrać w Dungeon Crawler Shooter mobilnie?

Nie, gra Dungeon Crawler Shooter została zaprojektowana z myślą o komputerach stacjonarnych i najlepiej działa na komputerach wyposażonych w klawiaturę lub mysz.

Czy Dungeon Crawler Shooter jest darmowe?

Tak, gra Dungeon Crawler Shooter jest dostępna za darmo na Y8 i działa bezpośrednio w przeglądarce.

Czy mogę grać w Dungeon Crawler Shooter w pełnym ekranie?

Tak, w grę Dungeon Crawler Shooter można grać w trybie pełnoekranowym, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia.
Kategoria: Gry strzelanki
Dodane dnia: 22 Lis 2021
Komentarze