Grandpa Run 3D

8.5
12,934,968 przeprowadzonych rozgrywek
Dziękujemy, Twój głos został zapisany i niebawem będzie widoczny.
5.6K

Szczegóły gry

O czym jest Grandpa Run 3D?

Dziadek został zamknięty w szpitalu psychiatrycznym, planuje ucieczkę i potrzebuje Ciebie, aby przeprowadzić go przez ulice, gdy już się wydostanie!
Biegaj, skacz, pędź i ślizgaj się nad i wokół różnych przeszkód w tej szalonej, nowej grze typu endless runner!
Zagraj w najbardziej uzależniającą grę typu running
- Przesuwaj palcem, aby UCIEKAĆ przed przeszkodami
- SKACZ, aby unikać obiektów
- Niszcz obiekty, aby zdobyć więcej punktów.
- KUCAJ, aby uniknąć uderzenia
- Zbieraj monety, aby ulepszać bonusy i kostiumy
- ŁATWE STEROWANIE (przesuwanie i dotykanie ekranu)
Zbieraj gotówkę, aby kupować ulepszenia i wzmacniać swoje zdolności specjalne!
Udostępnij swój najlepszy wynik w tabeli liderów
Baw się dobrze grając w Grandpa Run 3D na Y8.com!

Czy mogę zagrać w Grandpa Run 3D mobilnie?

Nie, gra Grandpa Run 3D została zaprojektowana z myślą o komputerach stacjonarnych i najlepiej działa na komputerach wyposażonych w klawiaturę lub mysz.

Czy Grandpa Run 3D jest darmowe?

Tak, gra Grandpa Run 3D jest dostępna za darmo na Y8 i działa bezpośrednio w przeglądarce.

Czy mogę grać w Grandpa Run 3D w pełnym ekranie?

Tak, w grę Grandpa Run 3D można grać w trybie pełnoekranowym, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia.

Jakie inne gry mogę wypróbować?

Odkryj więcej gier w naszej sekcji WebGLgier i poznaj popularne tytuły, takie jak Santa and Claus: Red Alert, JetSky Water Racing Power Boat Stunts, City Car Drive i Lemons and Catnip — wszystkie dostępne do natychmiastowej gry na Y8 Games.
Kategoria: Gry zręcznościowe
Dodane dnia: 27 Kwi 2015
Komentarze
Wszystkie gry z Tablicami Wyników