My Little Pony

8.5
701,796 przeprowadzonych rozgrywek
Dziękujemy, Twój głos został zapisany i niebawem będzie widoczny.
981 Like
Dislike

Sterowanie gry

Interact
Fullscreen (page)

Szczegóły gry

O czym jest My Little Pony?

Lisa Simpson's dream was to buy a pony. You probably don't have one either, but at least you can let your imagination run wild with this pretty pony today.

Czy mogę zagrać w My Little Pony mobilnie?

Nie, gra My Little Pony została zaprojektowana z myślą o komputerach stacjonarnych i najlepiej działa na komputerach wyposażonych w klawiaturę lub mysz.

Czy My Little Pony jest darmowe?

Tak, gra My Little Pony jest dostępna za darmo na Y8 i działa bezpośrednio w przeglądarce.

Czy mogę grać w My Little Pony w pełnym ekranie?

Tak, w grę My Little Pony można grać w trybie pełnoekranowym, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia.

Jakie inne gry mogę wypróbować?

Odkryj więcej gier w naszej sekcji Koniegier i poznaj popularne tytuły, takie jak Pony Run: Magic Trails, Bobby Horse Makeover, Cute Foal Treatment i Noob vs Pro: HorseCraft — wszystkie dostępne do natychmiastowej gry na Y8 Games.
Kategoria: Gry dla Dziewczyn
Dodane dnia: 22 Lut 2009
Komentarze