Paper Drift

8.0
86 przeprowadzonych rozgrywek
Dziękujemy, Twój głos został zapisany i niebawem będzie widoczny.
0

Szczegóły gry

O czym jest Paper Drift?

Paper Drift to niekończąca się gra zręcznościowa, w której sterujesz papierowym samolotem lecącym wzdłuż wijącej się rzeki. Unikaj skał, kłód, wirów wodnych i innych zagrożeń, starając się utrzymać w powietrzu jak najdłużej. Manewruj między zmiennymi podmuchami wiatru, kontroluj wysokość lotu, zbieraj gwiazdki i przelatuj przez pierścienie prądów wznoszących, aby zyskać dodatkowy czas lotu. Zagraj w Paper Drift na Y8 już teraz.

Co sprawia, że Paper Drift jest dobrą grą?

Zabawa polega na kierowaniu delikatnym papierowym samolotem przez krętą rzekę pełną niebezpieczeństw. Wiatr, sterowanie siłą nośną, gwiazdy i pierścienie prądów wznoszących sprawiają, że każdy lot jest dynamiczny i satysfakcjonujący.

Czy mogę zagrać w Paper Drift mobilnie?

Tak, w grę Paper Drift można grać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych. Działa ona bezpośrednio w przeglądarce i nie wymaga pobierania żadnych plików.

Jaki jest główny cel w Paper Drift?

Głównym celem jest przelecenie jak największego dystansu i ustanowienie nowego rekordu odległości. Robisz postępy, przeżywając dłużej, lepiej zarządzając siłą nośną i opanowując trasę rzeki.

Czy Paper Drift jest darmowe?

Tak, gra Paper Drift jest dostępna za darmo na Y8 i działa bezpośrednio w przeglądarce.

Czy mogę grać w Paper Drift w pełnym ekranie?

Tak, w grę Paper Drift można grać w trybie pełnoekranowym, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia.

Jakie inne gry mogę wypróbować?

Odkryj więcej gier w naszej sekcji 3Dgier i poznaj popularne tytuły, takie jak Striker Dummies, Car Simulator Racing, Geometry Vibes 3D i City Tuk Tuk Simulator — wszystkie dostępne do natychmiastowej gry na Y8 Games.
Kategoria: Gry zręcznościowe
Twórca: Fennec Labs
Dodane dnia: 28 Sie 2026
Komentarze