Wedding Candy Buffet

7.5
6,089 przeprowadzonych rozgrywek
Dziękujemy, Twój głos został zapisany i niebawem będzie widoczny.
3 Like
Dislike

Sterowanie gry

Interact
Fullscreen (page)

Szczegóły gry

O czym jest Wedding Candy Buffet?

Zgadnij co? Zostałeś przydzielony do zajęcia się sytuacją weselną w tej grze o dekorowaniu, ale musisz też posprzątać ten obszar, zanim zaczniesz czarować swoimi umiejętnościami projektanta wnętrz. To miejsce wymaga gruntownego odświeżenia z powodu bałaganu pozostawionego po innych wydarzeniach. Postępuj zgodnie z krokami, aby je posprzątać, a następnie upewnij się, że stworzysz najbardziej apetyczny candy bar na to wesele.

Czy mogę zagrać w Wedding Candy Buffet mobilnie?

Nie, gra Wedding Candy Buffet została zaprojektowana z myślą o komputerach stacjonarnych i najlepiej działa na komputerach wyposażonych w klawiaturę lub mysz.

Czy Wedding Candy Buffet jest darmowe?

Tak, gra Wedding Candy Buffet jest dostępna za darmo na Y8 i działa bezpośrednio w przeglądarce.

Czy mogę grać w Wedding Candy Buffet w pełnym ekranie?

Tak, w grę Wedding Candy Buffet można grać w trybie pełnoekranowym, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia.

Jakie inne gry mogę wypróbować?

Odkryj więcej gier w naszej sekcji Dekorowaniegier i poznaj popularne tytuły, takie jak Toddie Mousie Cute, Decor: Bathroom, Decor: My Phone Case i Lost Puppy Rescue and Care — wszystkie dostępne do natychmiastowej gry na Y8 Games.
Kategoria: Gry dla Dziewczyn
Dodane dnia: 25 Lip 2017
Komentarze