Gravity Sort

8.0
28 przeprowadzonych rozgrywek
Dziękujemy, Twój głos został zapisany i niebawem będzie widoczny.
0 Like
Dislike

Sterowanie gry

Rotate
Undo
Restart
Fullscreen (page)

Szczegóły gry

O czym jest Gravity Sort?

Gravity Sort to precyzyjna gra logiczna, w której obracasz komorę, pozwalając grawitacji przesuwać kolorowe kule po planszy. Obracaj komorę w lewo lub w prawo, prowadź każdą kulę przez przeszkody i dopasuj każdą z nich do odpowiedniego doku. Planuj każdy obrót ostrożnie, ponieważ wszystkie luźne elementy reagują na grawitację jednocześnie. Wybór poziomów, śledzenie ruchów, podpowiedzi, cofanie oraz coraz bardziej złożone układy sprawiają, że każda łamigłówka stanowi satysfakcjonujące wyzwanie przestrzenne. Zagraj w grę Gravity Sort na Y8 już teraz.

Co sprawia, że Gravity Sort jest dobrą grą?

Zabawa polega na obracaniu całej planszy i przewidywaniu, jak wszystkie kule będą poruszać się razem. Przeszkody, wiele kolorów i ograniczona przestrzeń sprawiają, że proste sterowanie zmienia się w pomysłowe łamigłówki grawitacyjne.

Czy mogę zagrać w Gravity Sort mobilnie?

Tak, w grę Gravity Sort można grać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych. Działa ona bezpośrednio w przeglądarce i nie wymaga pobierania żadnych plików.

Jaki jest główny cel w Gravity Sort?

Głównym celem jest dopasowanie każdej kuli do odpowiedniego pola i ukończenie poziomu. Możesz również spróbować rozwiązać każdą zagadkę w mniejszej liczbie ruchów i poprawić swój najlepszy wynik.

Czy Gravity Sort jest darmowe?

Tak, gra Gravity Sort jest dostępna za darmo na Y8 i działa bezpośrednio w przeglądarce.

Czy mogę grać w Gravity Sort w pełnym ekranie?

Tak, w grę Gravity Sort można grać w trybie pełnoekranowym, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia.

Jakie inne gry mogę wypróbować?

Odkryj więcej gier w naszej sekcji Fizykagier i poznaj popularne tytuły, takie jak Railway Bridge 2, Protect My Dog 3, Screw Puzzle i Fun Ragdoll Challenge: Mini Games Collection — wszystkie dostępne do natychmiastowej gry na Y8 Games.
Kategoria: Gry na myślenie
Twórca: Fennec Labs
Dodane dnia: 20 Wrz 2026
Komentarze